سیستم ضدسرقت طلا

سیستم ضدسرقت طلا ، سیستمی شامل سخت افزار و نرم افزار جامع حسابداری، انبارداری و ضد سرقت به زبان فارسی است که برای اولین بار در ایران توسط شرکت اینترنت اشیاء خاورمیانه تولید شده است.
این سیستم با داشتن قابلیت ضدسرقت در چهارچوبی معین ، قادر به انجام کلیه عملیات انبارداری آنلاین و حسابداری طلا و جواهرات است.

نماینده فروش می پذیریم

برای فروش این سیستم، از سراسر ایران و کشورهای همسایه نماینده فروش فعال می پذیریم. 
توضیح اینکه برای بازارهای کشور های همسایه، نرم افزار به زبان محلی همان کشور ها ارائه خواهد شد.

کاربرد و قابلیت سیستم

این سیستم برای انبارداری و گزارش گیری لحظه ای از موجودی طلا و جواهرات در مغازه های طلافروشی ، بنکداری ها و کارگاه های جواهرسازی است.
در کنار قابلیت های فوق، نرم افزار سیستم حسابداری جامع برای طلا و جواهر ، ضمیمه سیستم است. با اتصال به اینترنت، مظنه طلا از سایت های معتبر دریافت و در قیمت های فروش اعمال می شود. علاوه بر قابلیت ها و امکانات فوق ، سیستم در چهارچوب معینی ضدسرقت نیز است.

سیستم شامل:

ضدسرقت طلا
ضدسرقت طلا

یک دستگاه کارت خوان مخصوص  که با کابل به لپ تاپ  یا کامپیوتر مستپقر در محل، وصل می شود.
 یک عدد تگ کوچک سفید رنگ از جنس پی وی سی با ظرافتی خاص به هر کدام از طلا و جواهرات به وسیله سیمی ظریف متصل می شوند.
می توان لوگوی هر فروشگاه یا جواهر سازی را به سفارش مشتری روی تگ ها چاپ کرد. این کارت ها قابل شستشو بوده و در کارگاه یکی از جواهرسازان تهران در داخل دستگاه های شستشو تحت سخت ترین آزمایشات قرار گرفته است. بدون اینکه تغییری در کیفیت و یا عملکرد ایجاد شود. کارت ها هزاران بار قابل استفاده هستند.
در کنار سخت افزار های فوق، نرم افزار جامع حسابداری قیزیل (طلا) ارائه می گردد. این نرم افزار هر طلا و جواهر فروش و جواهرسازی را از هر عملیات حسابداری دیگر، بی نیاز می کند.

نحوه عملکرد
ضدسرقت طلا
ضدسرقت طلا

این سیستم با استفاده از نصب تگ های مخصوص طلا و جواهرات در اندازه های کوچک بر روی قطعات طلای ساخته شده کار می کند.  
هر قطعه طلا و جواهری که وارد فروشگاه می شود ، یک عدد تگ به قطعه طلا و جواهر آویخته خواهد شد. سپس روی دستگاه به صورت تکی یا در سینی حداکثر تا ۷۰ قطعه گذاشته می شود. بلافاصله در محیط نرم افزار قیزیل ، شناسنامه قطعات ذخیره می شوند.

حال آمار قطعات وارد سیستم انبارداری آنلاین شما خواهد شد.
در صورتیکه هر قطعه طلا از فروشگاه خارج خارج شود، سیستم قیزیل به شما هشدار خواهد داد. در نتیجه امکان سوء استفاده از حواس پرتی فروشنده حداقل می شود.

بطوریکه در تصویر می بینید، در یک سینی تا ۷۰ عدد طلا و جواهر  درجا روی دستگاه گذاشته می شود.  به هرکدام یک قطعه تگ با سیم  فلزی ظریف و محکم وصل شده است. در عرض یک ثانیه، دستگاه کارت خوان کلیه کدهای نوشته شده روی تگ را خوانده و به کامپیوتر منتقل می کند. در همان لحظه شما می توانید در محیط نرم افزار قیزیل ، مشخصات و قیمت خرید و فروش را با ذکر جزئیات هرکدام از طلا و جواهرات را مشاهده فرمائید. در صورت فروش  از طریق نرم افزار ، فاکتور مربوطه صادر و از موجودی انبار کسر خواهد شد.

مرحله پس از فروش

پس از فروش ، تگ روی طلا با سیم چین بریده شده و برای استفاده بعدی در طلا و جواهرات، نگهداری می شود.
درصورتیکه مشتری طلا و جواهری را جهت رویت درخواست کند. قبل از تحویل به مشتری، یک بار روی دستگاه گذاشته می شود. کامپیوتر نشان خواهد داد که طلا یا جواهر موقتا از موجودی انبار کسر شده است. حال یا باید مشتری طلا و جواهر دریافتی یا بخرد که در اینصورت فاکتور صادر خواهد شد. یا اینکه پس دهد که در اینصورت دوباره روی دستگاه گذاشته شده و کالا به آمار موجودی بر می گردد. در غیراینصورت، ظن سرقت تقویت خواهد شد که لازم است فروشنده اقدامات لازمه را انجام دهد.

توجه فرمائید که تگ های ما متفاوت و از جنس پی وی سی هستند.

افتخار ما 

شرکت اینترنت اشیاء خاورمیانه مفتخر است که برای اولین بار در ایران اقدام به تولید چنین سیستمی نموده است.
طراحی و پیاده سازی سیستم جامع حسابداری، انبارداری و ضد سرقت طلافروشی و طلا سازی بر پایه تکنولوژی اینترنت اشیاء استوار است.
تولید سیستم ضد سرقت قیزیل برای اولین بار در ایران، افتخار بزرگ ماست که در نتیجه تلاش های وقفه ناپذیر متخصصین شرکت اینترنت اشیاء خاورمیانه میسر گردیده است. 
البته این سیستم در درجه اول مرهون تلاش های خستگی ناپذیر  دکتر علی اطهری ، مدیرعامل شرکت بوده است.

سیستمی تقریبا مشابه در امریکا مورد استفاده قرار می گیرد که می توانید ویدیوی سیستم را از اینجا ببینید ، با این توضیح که سیستم ما جامع تر و کامل تر از مشابه امریکائی است.

لطفا از صفحه دیگر سایت در زمینه هوشمندسازی ساختمان ها، بازدید فرمائید.